Ikea Brno: Nábytkový obchod pro váš domov v sekci bydlení

Ikea Brno

Historie IKEA a rozšíření do Brna

Historie IKEA sahá až do roku 1943, kdy Ingvar Kamprad založil společnost ve Švédsku. Postupně se rozrostla do celosvětové sítě nábytkových obchodů s jedinečným designem a cenovou dostupností. V roce 2011 byl otevřen první obchod IKEA v České republice v Praze. Díky oblibě a poptávce se v roce 2020 rozšířila síť o prodejnu v Brně, která nabízí stejný sortiment jako ostatní pobočky po celém světě.

Lokalita a provozní doba obchodu v Brně

IKEA Brno se nachází na adrese Vídeňská 87, nedaleko obchodního centra Avion Shopping Park. Provozní doba obchodu je pondělí až pátek od 10:00 do 21:00 hodin, v sobotu pak od 9:00 do 21:00 hodin a v neděli od 9:00 do 20:00 hodin. Tato lokalita je dobře dostupná jak automobilem, s dostatečným parkovacím prostorem, tak i veřejnou dopravou - zastávka MHD Avion Shopping Park. IKEA Brno nabízí široký sortiment nábytku a doplňků pro bydlení za přijatelné ceny.

Nabídka nábytku a doplňků pro bydlení

Nabídka nábytku a doplňků pro bydlení v IKEA Brno je široká a moderní. Zákazníci zde naleznou kompletní sortiment pro vybavení obývacích pokojů, ložnic, kuchyní i dětských pokojů. K dispozici jsou designové postele, skříně, stoly, židle a pohovky v různých stylech a barevných provedeních. Pro milovníky minimalistického designu nabízí IKEA také praktické úložné prostory a dekorativní doplňky jako jsou svítidla, zrcadla či textilie. Své bydlení mohou zákazníci zařídit do posledního detailu dle svých představ s pomocí sortimentu IKEA Brno.

Služby a výhody nákupu v IKEA Brno

Služby a výhody nákupu v IKEA Brno jsou široké a přínosné pro zákazníky. Kromě kvalitního sortimentu nábytku a doplňků nabízí IKEA Brno také službu plánovače interiéru, kde si zákazníci mohou nechat zdarma navrhnout svůj domov podle svých představ. Další výhodou je možnost využití montážních služeb za příplatek, které zajistí profesionální sestavení nábytku. Pro zákazníky je k dispozici i možnost vrácení zboží do 365 dnů od zakoupení s možností vrácení peněz nebo výměny za jiný produkt.

Akce, slevy a speciální nabídky pro zákazníky

V IKEA Brno se pravidelně konají akce a nabízejí se speciální slevy pro zákazníky. Například během letních a vánočních sezón jsou často organizovány speciální prodejní akce na vybrané kusy nábytku nebo doplňků. Pro členy IKEA Family klubu jsou pak k dispozici další výhody, jako jsou exkluzivní slevy nebo možnost účasti na speciálních workshopech. Sledování webových stránek IKEA Brno nebo odběr newsletteru je dobrým způsobem, jak být v obraze ohledně aktuálních akcí a slev.

Recenze a zkušenosti zákazníků s nákupy v IKEA Brno

IKEA Brno získala u zákazníků výbornou reputaci díky široké nabídce kvalitního nábytku a doplňků za dostupné ceny. Zákazníci oceňují moderní design, praktičnost a jednoduchost montáže produktů IKEA. Někteří zákazníci si chválí také přátelský a ochotný personál, který jim v obchodě rád poradí s výběrem či řešením jakéhokoli problému. Většina recenzí zdůrazňuje pozitivní zkušenosti s nákupy v IKEA Brno a mnozí se sem rádi vracejí pro další bytové inspirace.

Jak se dostat do IKEA Brno a parkování

Pro zákazníky, kteří se chystají navštívit IKEA v Brně, je doprava do obchodu snadná a pohodlná. IKEA Brno se nachází na adrese Vídeňská 121/100, 619 00 Brno-Bohunice. Pro ty, kteří preferují veřejnou dopravu, je možné využít tramvajovou linku číslo 1 až na zastávku "Brno-Bohunice - Ikea". Pro řidiče jsou k dispozici parkovací místa před samotným obchodem zdarma. Parkování je pro zákazníky velmi pohodlné a bezproblémové, což přispívá k celkové pozitivní nákupní zkušenosti v IKEA Brno.

Kontaktní informace a možnosti reklamace

Pro jakékoliv dotazy, reklamace nebo informace ohledně nákupu v IKEA Brno můžete kontaktovat zákaznickou linku na telefonním čísle +420 234 095 000. Prodejna je otevřena každý den od 9:00 do 21:00 hodin a nachází se na adrese Vídeňská 100, 619 00 Brno. Pokud máte potřebu reklamovat zboží, přineste s sebou doklad o nákupu a obratem vám bude poskytnuta odpovídající péče. IKEA Brno se snaží zajistit spokojenost zákazníků a rychlé vyřešení případných problémů.

Publikováno: 23. 05. 2024

Kategorie: bydlení

Autor: Štěpán Novotný

Tagy: ikea brno | nábytkový obchod